Numerologický rozbor

Numerologie se dá použít jako doplněk k diagnostice autoamatickou kresbou.

Numerologie

14 3 1997 34/7                                                Pe tr 7- 23/5

Datum spíše nazávislé, není tak velká potřeba být ve vztahu.

Datum začíná jedničkou – (nejsilnější vliv) realizace si sám sebe, svých představ o životě, seberealizace ( menší schopnost empatie, vnímat druhé )

Pokračuje čtverkou – v pozitivním nastavení velká praktičnost, organizační schopnosti, pracovitost a výkon, uvážlivost, uspořádání a řád, umíte být oddaným partnerem. V negativním nastavení velká nejistota sám sebou, z toho plynoucí potřeba řádu a jistot, dokonalosti. Nedostatek sebejistoty a agresivita, výbušnost.

V součtu pětka – svobodomyslná a vnímavá. Potřeba rozhodovat si o všem sám. Ve vztahu spíše věrní a ohleduplní, přesto stále potřeba určitě dávky svobody. Velmi ocení rodinné zázemí. Dotykoví a eroticky založení. V negativním – potřeba diktovat druhým.

14/5 – tato tři čísla dohromady dávají vysoký potenciál, ale může nějaký čas trvat, než vyřešíte konflikt mezi jistoty dbalou čtyřkou a bezprostřední, nespoutanou pětkou.

Trojka – (izolovaná) schopnost vidět pozitivně, ale i velmi kriticky, umění zasáhnout slovně a zranit. Mentální energie, bystrost. Velká společenskost, umění zajímat se. Smysl pro umění, módu. V neg. uzavřenost. V důsledku izolovanosti trojky potíže představit si abstraktní pojmy, chybí představivost. V důsledku toho pak chybí rovnováha potřebná k tomu, aby člověk zůstal stát pevně nohama na zemi a snadno se pak může nechat strhnout strachem a pochybnostmi nebo nedostatkem sebedůvěry.

Izolované devítky – představují analytickou mysl, avšak schopnost analyzovat vlastní emoce je u vás narušena, protože tu nejsou žádná čísla, která by vaše myšlenky propojovala se zbytkem povahy.

Rovina senzitivity 2-5-8 (přecitlivělosti) – velmi hluboké prožívání pocitů, vedoucí k přecitlivělému chování a vnímání druhých a z toho plynoucí neadekvátní reakce. Může to vést ke konfliktnosti až netýkavosti. Braní si věcí osobně, vztahovačnost. Vede ke zranitelnosti. Můžete si pak nasazovat masku a vypadat necitelně vůči okolí, ale je to následek sebeobrany.

Rovina dovednosti 1-4-7 (fyzická) – potřeba fyzické aktivity a dost často i nutná potřeba jako ventil od nahromaděných pocitů (sport, sex, fyz.práce, zahrádka). Pokud není fyzický ventil, vede k agresivitě. Jako pozitivní varianta jak nehromadit v sobě emoce je mluvit o nich, ventilovat je slovně. Tento dar máte, jde jen o to naučit se ho používat.

Rok 26/8 – citlivost, laskavost, vibrace osmičky dodá vnitřní sílu, která pomáhá překonat i ta nejobtížnější životní období. Negativní 26/8 – přeceňování svých vlastních schopností a vlastní význam. Karmické ponaučení č.8 je o rovnováze, a tam kde převládne ctižádost a chtivost nad ohleduplností a citem pro druhé, objeví se velmi arogantní osoba. Jde o to, snažit se všem počínání udržet zdravou rovnováhu, jinak nezbude než splácet své karmické dluhy.

Osudové číslo 34/7 – pozitivní – často role životního poradce, mnoho lidí u nás může najít útočiště. Nositel informací, umění vidět, bystře zpracovat a prakticky použít. Můžete se dočkat společenského uznání. Rád pomáháte druhým. V negativním nastavení – konfliktní člověk, protože pocity ponížení, neschopnost si udržet svoji vlastní cenu, a pak obvinění druhých. Může vést do vzteklosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *