Vztah – muž a žena

Diagnostika automatickou kresbou a písmem – vztah partnerský

Postoje ženy ve vztahu: Nic mi nevykládej, nechci nic slyšet. (Pocit staženého břicha a zalehlé uši) odvrací se, jakoby chtěla už odejít z této situace. Pocity zraněnosti, nechci s tebou nic mít, už aby to bylo za mnou. Uražená ješitnost. – Malé zraněné dítě uvnitř ní. Nedozrálá holčička, závislá, s pocitem – musíte se o mě starat, já si to zasloužím, za to co všechno jsem obětovala.

Zasloužím si lásku a péči a vy mě to musíte dát! (když to není ve formě lásky, tak je to ve formě peněz) Má pocit, že má na to právo, že je v právu. Pocit povýšenosti, ale tento pocit je jen přetvářka, maska pro okolí. Ve skutečnosti je slabá a zranitelná.

Toto jsou její pocity a s tebou to nemá nic společného, nejsi za její pocity zodpovědný. Jsou to její lekce jak dospět, jak se naučit, že nasávat energii od někoho ji šťastnou neudělá. Není na tom nic smutného, všichni tím procházíme

Postoje muže ve vztahu: Stojím pevně na svých nohách, přesto mě to k tobě stále táhne. Chtěl bych to s tebou dát do pořádku. Mít čistý stůl. Cítím tu tvoji pózu a přetvářku. Nechci se hádat, chci se domluvit, vyřešit to rozumně, ale vidím, že to nejde, že ty se domluvit nechceš.

Postoj ženy: Nechci, nechci ti ustupovat, budu si stát za svým, mám na to právo – zavřené uši, nechci slyšet, ani vnímat, chci ti dát za vyučenou. Lezeš mi na nervy s tím tvým klidem, mám chuť ti ho narušit.

Muž, 1. čakra ( rodina, hmotný život tady a teď ) – Já to myslím dobře (ze svého pohledu), chci aby se děti měli dobře.  (vzkaz pro muže – Neřeš to, nech to být jak to je. Snaž se nepustit si k sobě tu zlobu a neodrážej ji zpět. Trochu už k tobě pronikla, ale ne moc. ) Udržuj si svůj pocit, že je to hra a vaše lekce, jak dojít k sebelásce.

Žena, 1. čakra – Děti, děti, ale to já? Na mě nemyslíš a nikdy jsi nemyslel!

Žena, 2. čakra ( vztah, sexualita, chuť do vztahu ) – Nemám žádnou chuť s tebou cokoliv tvořit, už ne! Měl jsi času dost a promarnil jsi ho (hořkost) Teď už ne!

Muž, 2. čakra – Nějaká chuť do vztahu tu je, ale velmi slabá. Ať fungujeme aspoň nějak.

Muž, 3. čakra ( sebeláska, sebeúcta ) – Vím, že jsem to pokazil (slzy a stažené břicho) Je mě to líto. Lítost – děti. Ale ještě nevidím svůj podíl na rozpadu vztahu. Nevidím…. Vina…. Schovávám se za… (přesně jsem to neviděla – muž schovává svoje pocity sám před sebou, ještě není schopen je vidět)

Žena, 3. čakra – Vztekám se, zuřím a nemůžu si pomoct, už mě to unavuje. Chci, aby ses mi omluvil a přiznal svou vinu, pomohlo by mi to. ( je to jen její pocit, ve skutečnosti není schopná omluvu přijmout, je v ní příliš mnoho zloby, je to zase forma odsávání tvojí energie, že chce něco získat, jak jsem to popsala na začátku)

Muž, 4. čakra ( láska, schopnost milovat ) – Spojují mě s tebou děti

Žena, 4. čakra – Děti jsou moje, nedám ti je. Mám je moc ráda, jsou moje všechno. (Touha vlastnit a manipulovat přes city, jinak to neumím, sebeobrana ze strachu z vnitřní prázdnoty, zase je to cesta k sebelásce, lekce jak se jí naučit)

Muž, 5. čakra ( komunikace ) – Já se ti omlouvat nebudu! Můžeš za to ty. Tys to takto chtěla. (obvinění)

Žena, 5. čakra – Ode mě nic nečekej. Nechci s tebou mluvit.

Muž, 6. čakra ( intuice, jak se navzájem znáte ) – Nevím o tobě nic. Přestože vnímám a cítím. Do tebe nevidím. Nechápu tě. ( nevidíš do ní, protože tam máš emoce, proto chybí ten nadhled)

Žena, 6. čakra – Já do tebe ani vidět nechci. Jsi mi ukradený. (neláska, především sama k sobě)

Oba dva jste citliví a máte napojení a schopnost vidět a máte svoje průvodce

Muž, 7. čakra ( myšlenky jeden na druhého ) – Myslím na to, abychom se měli dobře. Nechceš? OK. Raději nemyslet, nepřemýšlet. Je mi z toho zle, když na to myslím. Proč jsi taková? Kde se to v tobě bere? Ta faleš?

Žena, 7. čakra – Vysnívám si svůj nový život, s novým mužem. Ty problémy s tebou už nechci, už to chci zamést pod koberec a zavřít dveře. Odejít. Nechat to za sebou. ( Nepochopení situace. Myslí si, že tímto se to uzavře a spláchne, brzy zjistí, že ne.)

1 komentář u „Vztah – muž a žena

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *