VZTAH – kamarádky

Diagnostika vztahu Automatickou kresbou – vztah mezi dvěma kamarádkami

Žena č. 1 – postoje ve vzthu

Pocit nestability, zmatku a chaosu. Nevím co si mám myslet. Necítím se vedle tebe úplně dobře. Mám pocit staženého břicha, žaludku. Podezíravě si tě měřím pohledem, co jsi zač? Co od tebe můžu čekat? Podraz? Nejsem si jistá. Nevyznám se v tobě.

Žena č. 2 – postoje ve vztahu

pocit nadřazenosti, dívám se na tebe shora. Mám pocit, že jsi slabá, slabší než já. Mírná arogance v pocitu k ženě č. 1. Jakoby vnitřní úšklebek, s pocitem – tebe strčím do kapsy, souvisí to s tou nadřazeností. Vnitřně cítím taky nejistotu sama v sobě, proto někdy útočím, držím si tak svoje teritorium, svoje hranice. Uvnitř nahromaděná agrese, hněv z nezvládnutých situací, ze zranění, z bolesti.

Žena č. 1 – 1, čakra ( červená, rodina, hmotný život tady a teď)

Má rodina je moje jistota. Má rodina je moje všechno. Co ty tady děláš? O co ti jde? Co po nás potřebuješ? Co ti máme dát?

Žena č. 2 – 1. čakra

Já jsem silná. Cítím se být silná a vědomá. Přesto mi v životě něco chybí. Chybí mi blízkost, chybí mi naplnění v rodině, spřízněná duše, se kterou bych mohla sdílet vše. Hledám někoho takového do svého života. (je to iluze, nikdo nemůže zaplnit něčí prázdnotu, nikdo jiný než on sám. Ale tu zkušenost je třeba získat.) Cítím v sobě určité prázdno, jako vakuum, ve svém srdci, ve svém pocitu štěstí a spokojenosti ze života, nejsem celistvá. U tebe a tvojí rodiny cítím něco, co mě chybí, co hledám.

Žena č. 1 – 2. čakra ( oranžová, chuť do vztahu, úcta ve vztahu )

Sama nevím, jestli se mi chce s tebou trávit čas. Jestli s tebou být. Nevím jestli mi víc energie dáváš nebo bereš. Jsi pro mě záhada a otazník.

Žena č. 2 – 2. čakra

Potřebuji tento vztah. Ať se tvářím jak se tvářím, vnitřně na tom lpím. Moje nejistota a strach je větší než si sama přiznávám. Než někomu dovolím vidět. Sama před sebou ho ukrývám. Čerpám z toho energii, beru ti ji, beru ti energii. Nevědomě.

Žena č. 1 – 3. čakra ( žlutá, sebeláska, sebeúcta )

Cítím, že ten vztah pro mě není to pravé, stavím si mezi nás hranici, je to hranice plynoucí z mojí sebeúcty. Z úcty sama k sobě. Nemám zapotřebí vše si nechat líbit. Mám svou rodinu, svoje přátele, cením si sebe natolik, že ti nedovolím vše.

Žena č. 2 – 3. čakra

Já tě potřebuji víc než ty mě, i když to tak na první pohled nevypadá. Tvářím se tvrdě, nebo si nasazuji jiné masky. Nechci ukázat svoje slabiny, to co mi chybí, to co potřebuji v životě mít. Je to boj ega a srdce. Chybí mi rodina, závidím ti tu tvoji. (je to o nedocenění vlastního života, nedocenění sebe sama, toho co jsem dosáhla, co jsem si vytvořila ve svém životě)

Žena č. 1 – Romana 4. čakra ( zelená, srdeční )

moje srdce je otevřené, je v něm hodně lásky, přeji si, aby ses měla dobře. Je to taková laskavost plynoucí ze srdce, která tvoří kolem těla neviditelnou ochranu před jakýmikoli útoky, či negativní energií. Srdce je aktivní.

Žena č. 2 – 4. čakra

moje srdce je velké, plné lásky, jen je tu trošku zmatek, kam vlastně tu lásku nasměřovat. Mám tě ráda, a ráda bych v tomto vztahu pokračovala. Dáváš mi toho hodně. Mám v sobě velký zmatek a chaos a sama v sobě se moc nevyznám, ve svých pocitech, emocích. Potřebovala bych se zastavit a zamyslet se nad tím co tvořím, co dělám a jak. Zklidnit tempo a stáhnout se do sebe. Víc energie věnovat na cestu do sebe. To zastavení je třeba. (může přijít i jako nemoc nebo úraz, pokud se sama nezastavím)

Žena č. 1 – 5. čakra ( světle modrá, komunikace )

do slov vkládám laskavost, nemluvím mnoho, ale snažím se být milá

Žena č. 2 – 5. čakra

moje slova válcují, ani si neuvědomuji jak moc umím být krutá, tvrdá. Je v tom negativita. To jak mluvím, jak umím provokovat, manipulovat, to mi ničí vztahy, to zpřetrhává vazby skrze srdce. To jak mluvím i o druhých.. je v tom smutek. Je v tom hodně negace.

Žena č. 1 – 6. čakra ( tmavě modrá, intuice, to jak do tebe vidím )

vnímám tě, cítím co v tobě je, vidím do tebe

Žena č. 2 – 6. čakra

vnímám víceméně jen sama sebe a svoji cestu

Žena č. 1 – 7. čakra ( fialová, myšlenky, duchovnost )

vím, že to musí proběhnout (v podvědomí) , že jsme se museli potkat a něco si zaplatit, dluh z minulosti. Pomoci si. Moje role tu už pomalu končí, dluh se vyrovnává. Co bude dál, je na tobě. Máš to ve svých rukou. Byl zde karmický dluh z minulých životů. ( zde je čtyřlístek nad hlavou kompletní, jakoby již bylo vyrovnáno co bylo třeba )

Žena č. 2 – 7. čakra

úplně se mi nechce končit tento vztah, je to pro mě výhodné. Vyhýbám se tomu. (je to na nevědomé úrovni) Jako bych se bránila dokončit nějaký krok ve vývoji, v pochopení. Chci dál setrvávat v roli oběti, přitom zbývá malý krok dokončit fázi života. Nějakého poznání. Brání v tom ego a strach. ( ne jen v tomto vztahu, ale celkově v životě )