O mně

Pracuji zejména s automatickou kresbou. S touto diagnostickou technikou jsem se setkala poprvé v roce 2012 a od té doby s ní intenzivně pracuji a zkoumám, co vše se skrze tuto techniku dá zakreslit, zjistit a odkrýt. Tuto techniku propojuji s automatickým písmem.
Není to dovednost, ale spíše schopnost uvonit se a dovolit tomu procesu projít skrze mě. Naslouchat a vnímat jemné vjemy a pocity, a toto předat skrze pastelky. Není to jen o kreslení, ale taky o procítění emocí toho daného člověka, nebo situace či vztahu. Umění vnímat a naslouchat, a potom předat pomocí slov, kresby a popisu.

Další skvělá diagnostiká metoda, kterou používám je numerologie. Na rozdíl od čistě intuitivní automatické kresby je numerologie logická moudrost. Vznikla pozorováním chování jednotlivých čísel a skupin čísel ležících vedle sebe, vzájemně na sebe působících. Jako je datum narození, ale i jméno. Každé písmeno má i svoje číslo a vykládá se stejnou logikou jako datum. Takto se dá skrze čísla povědět, jaký příběh jsme si přišli sem na svět prožít. Co bude výsledkem našeho života a co se máme v životě učit. Jakou máme schopnost tvořit vztahy, nebo jaké máme dary a předpoklady.

Obě tyto techniky mě velmi baví a je úžasné pozorovat jak se dají tyto metody propojit. Ač jedna je čistě intuitivní a druhá logická. Obě fungují skvěle a fascinujícím způsobem odkývají naše skrytá tajemnství.

 

Jaké semináře jsem dosud absolvovala:

Automatická kresba (Zuzana Holubová)
Intenzivní seminář (Petr Chobot)
Atlantské energie (Ivona Antalli Juříková)
Numerologie (Pavel Polok)
Psychosomatika (Pavel Polok, Šárka Prokešová)
Rozbor kresby stromu (Pavel Polok)
Léčení vztahů, sebepoznání (Pavel Polok, Eliška Bečková)
Sofioterapie (Kateřina Mudříková)
Mexický šamanismus (Xolotl Martinez)
Hlubinné imaginace (Eligio Stephen Gallegos)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *